Menüü
Your Cart

Röstitud kohvioad

Kõige maitsvamat kohvi saab just äsja jahvatatud kohviubadest. See on selgitatav asjaoluga, et purustatud kohvioad hakkav kaotama oma lõhnaomadusi juba vähem kui tunni jooksul pärast jahvatamist. Seetõttu ostavad naturaalse kohvi austajad eranditult kohviube. Jahvatamata jäetud kohvioad säilitavad oma eheda maitse ja rikkaliku aroomi veel pikka aega.

Kõige maitsvam on isetehtud kohv, kuid kaugelt mitte kõigil on aega kohvi röstimiseks. Meie poe kohvivalikus on hoolikalt röstitud Itaalia kohv. Tarnime kohviuba vaid väikestes kogustes, mis garanteerib tooraine värskuse ja väga hea kvaliteedi. Teile jääb üle vaid kohvioad osta, jahvatada ja seejärel nautida saadud jooki. Araabika ja robusta kohviubade segu teeb teid ärksaks, kingib võrratu aroomi ja suurepärase tuju terveks päevaks.

Naturaalne oakohv avaldab stimuleerivat mõju tervele organismile, see sisaldab rauda, kaaliumi, magneesiumi, naatriumi, fosforit ja üle 20 erineva orgaanilise happe.

Oakohvi hind sõltub sellest, mitut kohvioa sorti see sisaldab. Kui segus on kombineeritud rikkalikkult erinevaid kohvioa sorte, siis on ka kohvi hind kõrgem.

Model: ESPRESSO
ESPRESSO - 1 kg: kvaliteetne segu, 20% Arabica ja 80% Robustaga, magus ja intensiivne...
22.00€
Maksudeta:18.03€
Model: ROSSA
ROSSA - 1 kg: kvaliteetne segu, 50% araabikast ja 50% robustast, kerge ja aromaatne...
24.00€
Maksudeta:19.67€
Tooted 1 kuni 2, kokku 2 tootest (1 lehekülge)