Teatame , et võtame tellimusi vastu kuni 18. detsembrini 2025.
Pärast seda kuupäeva esitatud tellimused töötleme hea meelega alates 2. jaanuarist 2026.
Täname teid, et olete valinud meid!
Soovime teile helgeid ja sooje pühi ✨
See tee koosneb spetsiaalsest valgest teest, jasmiiniõitest, amarantist ja liiliatest ning rullitakse käsitsi südamekujuliseks. Selle aroom on struktureeritud ja värske ning kauakestva maitsega. Kõigepealt paljastatakse liilia, seejärel amarant ja jasmiin.
Valmistamisjuhised: Kasutage üks tass teed 300-400 ml vee kohta. Aja vesi keema, seejärel lase jahtuda temperatuurini 85°C, aseta lille sisse ja lase teel tõmmata 3 minutit. Sobib 3 pruuli jaoks.
Jaapani tüüpi Senchat kasvatatakse nüüd üha enam Hiina teeaedades ja see on meekollase tooniga.Valmistamisjuhised: Luba 1 tl teed iga 1,5 dl vee kohta..
Koostisosad: Must tee (73,6%), jõhvikad, ploomitükid, lõhna- ja maitseaine, osmantuse õied, malvaõis. Võib sisaldada pähklite jälgi.…maitsvad kuivatat..
Tõenäoliselt tuntuim hiina oolong. Valmistamise ajal rulluvad lehed lahti, et anda pitsiline välimus, luues meekarva pruuli, magusa lillearoomi ja orh..